Obrazovanje odraslih

slike

Baner
Božićni sajam PDF Ispis E-mail
Autor Ardoja Ornik   
Srijeda, 11 Prosinac 2013 09:06
 

Ako želimo imati božićni sajam, predlažemo da se on održi u srijedu 18. prosinca 2013., nakon školske priredbe.

Zato molimo učenike, roditelje, nastavnike, sve zaposlenike Škole da donesu sitnice koje bi se na njemu mogle prodati (nešto novo, nešto staro). Stvari koje su čiste i neoštećene, nemaju veću materijalnu vrijednost, ali ih više ne želite, jer vam ne trebaju ili vam se više ne sviđaju. Neka sitnica koju je prigodno donijeti na božićni sajam. Ovih godina imali smo veliku ponudu kolača pa i njih predlažemo kao kreativan način doprinosa. Također planiramo tombolu, a uvijek se može u kasicu donirati i par kuna.

Novac prikupljen prodajom predmeta na izložbi utrošit će se prema dogovoru s Vijećem učenika. 

Ne dopustite da nam propadne sajam zbog zaboravljivosti ili sebičnosti!
Vrijeme i mjesto prikupljanja stvari: svaki dan kod gospođe Irene, profesorica Žibrat ili Ornik.

 

Popis stvari koje bi mogli donirati i ostale informacije možete pronaći ovdje.


Ažurirano Srijeda, 11 Prosinac 2013 13:27
 

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto