Prvo mjesto na državnom natjecanju iz Geodezije PDF Ispis E-mail
Autor Ratko Medan
Ponedjeljak, 27 Svibanj 2024 20:29

Na nedavno održanom  Državnom natjecanju strukovnih škola - WorldSkils Croatia, najvećem strukovnom natjecanju u Hrvatskoj koje se ove godine održava po peti puta, sudjelovao je i Lovro Vedriš, učenik 4.c razreda Geodetske škole. WorldSkills Croatia, održan je od 13.-15. svibnja i okupio je ponovno više od 400 učenika, od čega 370 natjecatelja iz raznih dijelova zemlje u 42 različite discipline koje su se održavale na na više od 14.000 m2 Zagrebačkog velesajma.

Lovro Vedriš, pod vodstvom svog razrednika i mentora prof. savjetnika Tomislava Debeljaka, osvojio je prvo mjesto u disciplini Geodezija te je nagrađen medaljom, priznanjem i nagradom partnera natjecanja. Ovim rezultatom Lovro je ujedno osigurao i direktan upis na Geodetski fakultet na čemu mu još jednom od srca čestitamo!

Izvor: WorldSkills Croatia

Ažurirano Ponedjeljak, 27 Svibanj 2024 20:56