CAD Hrvatska 2023. PDF Ispis E-mail
Autor Ratko Medan
Četvrtak, 16 Veljača 2023 18:47

Školsko natjecanje „CAD Hrvatska 2023.“ iz poznavanja crtanja na računalu održano je u Geodetskoj školi u Zagrebu, 8.02.2023. godine. Sudjelovalo je dvanaest učenika, a najbolji rezultat ostvarila je Katarina Dugandžija 4.b koja je osvojila prvo mjesto.

Drugo mjesto osvojio je Noah Kron 4.b, a treće Ivana Sopić 4.a. Na natjecanju su još sudjelovali: Katarina Bertović Mlađan, Luka Škobić, Adrijana Čakarić, Dia Pleše, Franka Krcivoj, Arijan Petrić, Jakov Bakota, Marin Marunica i Vjekoslav Jezidžić.

Osvojenim prvim mjestom Katarina Dugandžija ostvarila je pravo nastupa na međuškolskom natjecanju koje će održati u svibnju u Graditeljskoj školi u Zagrebu.

Natjecanje je provelo prosudbeno povjerenstvo u sastavu: Armando Slaviček, predsjednik i  članovi povjerenstva Ratko Medan, Sanja Šarušić i Josipa Krznarić Ćatić.

Armando Slaviček

Ažurirano Četvrtak, 16 Veljača 2023 19:15