Obrazovanje odraslih

slike

Baner
Dani Erasmusa 2023. u znaku Europske godine vještina PDF Ispis E-mail
Autor Ratko Medan   
Ponedjeljak, 16 Listopad 2023 07:12

U cijelom su svijetu #ErasmusDays od 9. do 14. listopada 2023. Ove jeseni 7. godinu zaredom održava se manifestacija kojom se u cijelom svijetu istovremeno obilježava uspjeh programa Erasmus+!

U našoj je školi u tijeku izložba koja prikazuje rezultate, stečena znanja i iskustva sudionika Erasmus+ projekta STEAMS. Tema ovogodišnjih Dana Erasmusa je Europska godina vještina. Tijekom tri godine, učenici i nastavnici iz Španjolske, Portugala, Poljske, Grčke, Cipra i Hrvatske usmjerili su svoje napore na očuvanje i promicanje bogate kulturne baštine svake zemlje sudionice.

Detaljnije predstavljanje europskog programa dostupno je:

-       Mrežna stranica projekta 

-      Dnevnik aktivnosti 

-       Dnevnik mobilnosti 

-       Facebook stranica projekta 

-       Karta trasa 


 

Ovim danima Geodetska škola iz Zagreba završila je Erasmus+ europski program pod nazivom „STEAM jačanje europske kulturne baštine“ koji se provodio od 2020. do 2023., s produljenjem od godine dana zbog pandemije. Koordinatorica projekta je D. Zubčić, a sudjelovali su nastavnici: S. Car, J. Čajsa Beber, A. Slaviček, K. Babić i I. Prgomet, uz podršku ravnateljice Z. Šimić.

Irena Prgomet, školska knjižničarka


 

Ažurirano Ponedjeljak, 16 Listopad 2023 07:25
 

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto