slike

Baner
15. FESTIVAL ZNANOSTI PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo   
Utorak, 11 Travanj 2017 08:53

15. FESTIVAL ZNANOSTI

U periodu od 24. do 29. travnja 2017. u 22 hrvatska grada održat će se 15. Festival znanosti. U proteklih 14 godina Festival znanosti dokazao se kao najkvalitetniji program popularizacije rada znanstvene zajednice i znanosti općenito. Dostignuća znanosti i tehnologije prezentiraju se na zanimljiv, pristupačan, interaktivan i zabavan način.

15. Festival znanosti održava se u znaku teme VRIJEME - vrijeme fizikalno, psihološko, povijesno, meteorološko, astronomsko. Ujedno se obilježava i 160. godišnjica rođenja jednog od najvećih znanstvenika naše zemlje – Andrije Mohorovičića, koji je povrh sveg svojeg slavnog djela i utemeljitelj Službe točnog vremena.

Središte događanja u Zagrebu je Tehnički muzej Nikola Tesla (Savska cesta 18), a program se odvija i na još sedam lokacija.

Program Festivala možete naći na web stranici Tehničkog muzeja Nikola Tesla http://tehnicki-muzej.hr/hr/festival-znanosti/2017/.

Svi sadržaji Festivala znanosti za posjetitelje su besplatni!

 Dobro došli!
Martina Jajtić, pedagoginja

 plakat

 

Ažurirano Utorak, 11 Travanj 2017 09:03
 

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto