Riječ ravnatelja PDF Ispis E-mail
Autor MB
Srijeda, 14 Travanj 2010 17:04

Geodetska škola u Zagrebu vodeća je i jedina srednjoškolska ustanova u Hrvatskoj koja obrazuje učenike isključivo za zanimanje Tehničar geodezije i geoinformatike po novom kurikulumu. Škola je ponosna članica eduroam zajednice sa četiri informatičke učionice sa po 16 radnih mjesta i bežičnim pristupom Internetu u svim prostorima škole. Ukupno u školi aktivno koristimo skoro 200 računala. Sudionici smo projekta e-škole i u sklopu projekta dobili smo interaktivnu i prezentacijsku učionicu. Škola je opremljena i suvremenim geodetskim instrumentima i priborom za geodetsku izmjeru.
Naši učenici nakon završenog srednjoškolskog obrazovanja za stečeno zvanje i kvalifikaciju uz svjedodžbu primaju i Europass prilog svjedodžbi koji pruža dodatne informacije o profilu vještina i kompetencija stečenih obrazovnim programom, na hrvatskom i engleskom jeziku, čime su konkurentni u stručnosti i samostalnosti za neposredno zapošljavanje, a istim  mogu i nastaviti školovanje na visokim učilištima.

Ravnateljica Geodetske škole Zdravka Šimić dipl.ing.geod.

Ažurirano Ponedjeljak, 24 Veljača 2020 09:05