slike

Baner
Općenito
Obrana završnog rada u jesenskom roku PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Srijeda, 31 Kolovoz 2016 10:33

Jesenski rok obrane završnog rada

 

Obrana završnog rada u jesenskom roku će se održati 06.09.2016. u 14 sati, učionica 309, pred komisijom :

Žibrat-Hulina, Krznarić Ćatić i Šarušić

 
OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Petak, 26 Kolovoz 2016 09:13

OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE

 

Nastava u školskoj godini 2016./17. počet će 05.09.2016. (ponedjeljak) prema rasporedu koji će učenici dobiti prvi dan nastave i to :

·         II. i III. razredi ujutro tj. prijepodnevnom turnusu

·         I. i IV. razredi poslijepodne tj. u poslijepodnevnom turnusu

 

05.09.2016. nastava je skraćena, a započinje za učenike prijepodnevnog turnusa u 8:30, za učenike poslijepodnevnog turnusa u 10:00.

Raspored po učionicama za prvi dan nastave:

8:30

2a -  301    3a – 308 

2b -  302    3b – 213           

2c -  306    3c – 08          

2d -  307    3d – 09         

 10:00

1a -  301    4a – 308 

1b -  302    4b – 213          

1c -  306    4c – 08          

1d -  307    4d – 09          

Ažurirano Petak, 26 Kolovoz 2016 09:21
 
Sjednice Razrednih vijeća 4. razreda PDF Ispis E-mail
Autor Administrator   
Utorak, 17 Svibanj 2016 17:23
Obavijest:

U petak 20.05.2016. u učionici 08 održat će se sjednice Razrednih vijeća 4. razreda te su učenici pozvani da prisustvuju sjednici svog razrednog vijeća prema rasporedu:
4.a – 12:30 sati
4.b – 12:45 sati
4.c – 13:00 sati
4.d – 13:15 sati

Predstavnici razreda su pozvani na Sjednicu nastavničkog vijeća koja će se održati  isti dan u 13:30 sati.
Raspored je na oglasnoj ploči.

Voditeljica smjene:
Ažurirano Utorak, 17 Svibanj 2016 17:29
 
Obavijest - Nagrada Luka Ritz PDF Ispis E-mail
Autor Admin   
Petak, 11 Ožujak 2016 08:34

Pročitajte obavijest o javnom natječaju za podnošenje prijedloga za dodjelu Nagrade Luka Ritz - Nasilje nije hrabrost

OBAVIJEST 

 
Rezultati školskih natjecanja PDF Ispis E-mail
Autor Admin   
Ponedjeljak, 08 Veljača 2016 16:04

 

Na školskom natjecanju za 2. i 4. razrede iz Engleskog jezika, održanom 22.01.2016. godine , učenik 2.d BRUNO NIKOLIĆ  u kategoriji 2. razreda  te LUKA IVANIČEK, 4.d i SANELA KURIĆ, 4.c za  4. razrede osvojili su prva mjesta.

 

Na školskom natjecanje iz Geodezije prvo i drugo mjesto osvojili  su VALENTINA ZLODI, 4.c i DAVOR KUHARIĆ, 4.c te time stekli uvjete za sudjelovanje na Državnom natjecanju u Križevcima.

 

Redoslijed nakon školskog natjecanja iz Hrvatskog jezika (04.02.2016.) je sljedeći : 1. IVAN FURDIN, 3.a, 2. LUKA KRŠAK, 3.a, 3. JAKOV DUKIĆ, 1.a.

 

Čestitamo svim sudionicima i pobjednicima školskih natjecanja!

Rezultate kvalifikacija za Županijsko natjecanje željno iščekujemo.

 

Ažurirano Ponedjeljak, 08 Veljača 2016 16:14
 
<< Početak < « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » > Kraj >>

Stranica 4 od 22

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto