slike

Baner
19. DRŽAVNO NATJECANJE učenika graditeljskih i geodetskih škola RH u znanjima i vještinama građenja PDF Ispis E-mail
Utorak, 08 Travanj 2014 11:08

Od 03. do 05.travnja 2014. god. u Mješovitoj industrijsko – obrtničkoj školi Karlovac održano je 19. Državno natjecanje učenika graditeljskih i geodetskih škola RH u znanjima i vještinama građenja „Gradimo zajedno našu Hrvatsku“. Natjecanje se odvijalo u 10 disciplina.

Učenici naše škole Mariana Nikolić iz 4.b i Luka Stipić iz 4.a razreda pod vodstvom profesora Tomislava Debeljaka natjecali su se u jakoj konkurenciji sa učenicima iz Pule, Osijeka, Rijeke i Splita u disciplini geodetski tehničar. Učenica Mariana Nikolić (4b) osvojila je 1. mjesto, čime je i ostvarila pravo na direktni upis na Geodetski fakultet. Čestitamo!

Tomislav Debeljak, dipl.ing. 

Ažurirano Srijeda, 09 Travanj 2014 13:18
 

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto