Mali nogomet - Geoliga 2011. PDF Ispis E-mail
Autor Ratko Medan
Srijeda, 26 Siječanj 2011 22:26
Već tradicionalno, sredinom siječnja, počinje nova sezona malonogometne lige geodeta pod nazivom - GEOLIGA.
Ove godine, zbog manje prijavljenih ekipa nego inače, odlučeno je da će se umjesto lige održati turnir pod nazivom - "GEODET 2011."
Naša škola jedan je od sudionika ovog turnira te branitelj prošlogodišnjeg trećeg mjesta osvojenog na GEOLIGI.
U oštroj konkurenciji 9 geodetskih tvrtki, institucija i ustanova, podržite našu školu svojim dolaskom u sportski centar "SAVA SPORT" u Sesvetama, Fra Filipa Grabovca 11. Raspored odigravanja utakmica i ekipe koje sudjeluju u ligi možete pogledati pod - RASPORED.

Odigrana je već i prva utakmica prošlog tjedna u kojoj su se sastale ekipe "GEO 6" i naša "Geodetska tehnička škola". Susret je završio pobjedom od 4:1 u korist GTŠ-a.
Slijedeća utakmica je po rasporedu u nedjelju 30. siječnja s početkom u 11.20 sati.
Podržite naše dečke!
Ažurirano Petak, 28 Siječanj 2011 12:05