Obrazovanje odraslih

slike

Baner
Lidrano - rezultati s općinske razine PDF Ispis E-mail
Autor Butorac Nikola   
Četvrtak, 29 Siječanj 2015 16:06

U srijedu i četvrtak 21. i 22. siječnja 2015. grupa učenika Geodetske tehničke škole (Marcela Bučić,2.r., Tena Lončarić,2.r., Antonio Mikulec i Karlo Koričančić,3.r., Vilen Đerek, 4.r.) u pratnji profesora Kekeza i Butorca sudjelovala je na  općinskoj razini smotre Lidrano, u I. gimnaziji.

Iako smo se nadali da bi općinsku razinu mogao proći još netko od pet naših "lidranaša", ovaj put je to uspjelo samo Vilenu Đereku i njegovom tekstu Aurora borealis.

Budući da je to Vilenov zadnji pokušaj "osvajanja" državne razine Lidrana, bilo bi svima nama koji ga znamo  drago da uspije i na županijskoj razini (2. - 6. veljače, Prirodoslovna škola V. Preloga) pa i da bude pozvan na državnu, razinu koja mu je "za dlaku" izmakla na prošlim Smotrama!

 

 

Ažurirano Petak, 30 Siječanj 2015 09:40
 

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto