Školska natjecanja PDF Ispis E-mail
Autor Ratko Medan
Utorak, 31 Siječanj 2012 14:38

Protekli tjedan održana su školska natjecanja iz Engleskog jezika i Geodezije.

Rezultati su slijedeći:

Engleski jezik

U konkurenciji drugih razreda, prvo mjesto osvojio je David Miličević iz 2.c razreda. Mentor: Ana Marija Plemenčić, prof.

U konkurenciji četvrtih razreda najbolji rezultat ostvario je Jurica Šoštarić iz 4.b razreda. Mentor: Damira Zubčić, prof.

Geodezija

Na školskom natjecanju iz Geodezije najbolji rezultat ostvario je učenik 4.d razreda: Mario Pejak, dok je drugi najbolji rezultat postigao učenik 4.a razreda Luka Galeković. Mentor: Snježana Voučko, prof.

Oba dva učenika ostvarila su plasman na državno natjecanje i uz uvjet osvajanja jednog od prva tri mjesta, mogućnost izravnog upisa na Geodetski fakultet Sveučilišta u zagrebu.

Čestitamo svim sudionicima školskih natjecanja uz najbolje želje za što bolje uspjehe na županijskoj i državnoj razini.

Ažurirano Petak, 16 Ožujak 2012 09:52