slike

Baner
OBAVIJEST ZA RODITELJE – brošura PDF Ispis E-mail
Autor Zlatan Soldo   
Srijeda, 07 Veljača 2018 14:03

OBAVIJEST ZA RODITELJE – brošura "Intervju s roditeljima – odgovori koje je dobro znati"

Ured za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske objavio je brošuru za roditelje „Intervju s roditeljima - odgovori koje je dobro znati“ koju možete pogledati u elektronskom obliku.

S obzirom na aktualnost problematike novih droga i njihove pojavnosti na tržištu RH, kao i trendove koji ukazuju kako je Hrvatska iznad europskog prosjeka po konzumiranju novih droga među mladima te zbog rastuće dostupnosti proizvoda koji sadrže psihoaktivne tvari kao i visokih rizika koji se povezuju s njihovom konzumacijom, svrha predmetne brošure je informirati roditelje o toj pojavi.

Uz osnovne informacije o tome što su nove psihoaktivne tvari (nove droge), u kakvim se oblicima pojavljuju, gdje se iste mogu nabaviti, koji su učinci i štetne zdravstvene posljedice konzumacije novih droga brošura donosi i savjete za roditelje kako na vrijeme uočiti i spriječiti problem vezan uz konzumaciju novih psihoaktivnih tvari, odnosno kako razgovarati s djetetom o novim drogama i štetnim posljedicama njihove konzumacije.

Renata Mateša Dević
stručni suradnik psiholog 

 

Ažurirano Srijeda, 07 Veljača 2018 14:09
 

Kviz

Što je GPS?
 

Tražilica

Foto